Arrangementer markeret med en * er ikke inkluderet i “gratis for medlemmer”

Indlæser Begivenheder

Begivenheder for januar 2019

Begivenheder Search and Views Navigation

Begivenhed Views Navigation

Calendar of Begivenheder

Calendar of Begivenheder
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
31
1
2
3

15-17.30 Fredagscafé: Energetisk Dans v/Elizabeth Mroz

9-18 *Førstehjælpskursus

18-21 Udviklingscirkel v/Venera Maxudova

10-13 Holistisk Massage – Det, som I har brug for v/Bettina Bisgaard

10-11.30 Yoga for ALLE V/Karin Blyt

15.30-17.00 Nærvær i stilhed og i bevægelse

16-17.30 Yin yoga v/Marianne Højer

17.45-19.15 *Aerobic v/Marianne Rydam

19.30-21 Energetisk Dans v/Elizabeth Mroz

15.15-16.15 Blid Yoga v/Troels Andersen

17.15-18.15: Krop og Sind v/Anne Reinhardt

18.30-19.45 *Salsa begyndere

20-21 Salsa øvet*

10-11 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

17-18:30 FOF Yoga 1*

10-11.30 Buddhistisk meditation v/Allan Petersen

15-17.30 Fredagscafe: Planeten Plutos forvandlende kraft v/Eva Lykke

11-17 Åbent Hus v/Hanne Parvine

14-16.30 *Medi-Yoga v/Lars Nielsen

10-11.30 Yoga for ALLE V/Karin Blyt

15.30-17.00 Nærvær i stilhed og i bevægelse

17:15-18:45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

19.15-21.15 *Slip for følelsesmæssig spisning v/Katrine Gisiger

16-17.30 Yin yoga v/Marianne Højer

17.45-19.15 *Aerobic v/Marianne Rydam

19.30-22 Bevidst berøring og massage – med tillid, respekt og hjerte v/Kim Bergensol

15.15-16.15 Blid Yoga v/Troels Andersen

17.15-18.15: Krop og Sind v/Anne Reinhardt

18.30-19.45 *Salsa begyndere

20-21 Salsa øvet*

10-11 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

15-16.30 *Hjertes Lys v/Hanne H. Pedersen

17-18:30 FOF Yoga 1*

19-21 Sprogets Kraft v/Finn Paaske

10-11.30 Buddhistisk meditation v/Allan Petersen

15-17.30 Fredagscafé: Meditation i bevægelse v/Ann-Tove Hansen

18-21 *Hemmeligheden ved harmoniske forhold v/ Alexander Kaminsky fra Moskva

10-14 *Visionboard v/Hanne Parvine

19.30-21.30 Generalforsamling

9-18 *Førstehjælpskursus

10-11.30 Yoga for ALLE V/Karin Blyt

15.30-17.00 Nærvær i stilhed og i bevægelse

17:15-18:45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

19.30-21.30 Infoaften om nærende og vandopløselige vitaminer v/Hammadi & Parvine

16-17.30 Yin yoga v/Marianne Højer

17.45-19.15 *Aerobic v/Marianne Rydam

19.30-21 Energetisk Dans v/Elizabeth Mroz

8.30-10.00 FOF Yoga 50 plus

10.15-11.45 FOF Blid yoga/skåne yoga

15.15-16.15 Blid Yoga v/Troels Andersen

17.15-18.15: Krop og Sind v/Anne Reinhardt

18.30-19.45 *Salsa begyndere

10-11 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

17-18:30 FOF Yoga 1*

19-21 *Super Carla vender tilbage! v/Henriette Panteli

10-11.30 Buddhistisk meditation v/Allan Petersen

15.00-17.30 Gratis Fredagscafe: Dårlig selvtillid, dårligt selvværd, manglende lykkefølelse v/Elisabeth Fossheim Juul

9-17: IAM kursus

9-17: IAM kursus

10-11.30 Yoga for ALLE V/Karin Blyt

15.30-17.00 Nærvær i stilhed og i bevægelse

17:15-18:45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

19.30-22.00 Thomas Friis

16-17.30 Yin yoga v/Marianne Højer

17.45-19.15 *Aerobic v/Marianne Rydam

8.30-10.00 FOF Yoga 50 plus

10.15-11.45 FOF Blid yoga/skåne yoga

15.15-16.15 Blid Yoga v/Troels Andersen

17.15-18.15: Krop og Sind v/Anne Reinhardt

18.30-19.45 *Salsa begyndere

10-11 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

12.00-16.00 *Vegansk Madklub

17-18:30 FOF Yoga 1*

19.00-21.30 Hvordan får jeg flere klienter v/Tulle H.

10-11.30 Buddhistisk meditation v/Allan Petersen

15.00-17.30 Gratis fredagscafe: Mit liv med devaerne og naturvæsenerne v/Irene Nielsen

17.45-20 Meditativ undervisning v/Kim Bergensol

9-18 *Førstehjælpskursus

3
+ Eksporter begivenheder

Arrangementer markeret med en * er ikke inkluderet i “gratis for medlemmer”