Arrangementer markeret med en * er ikke inkluderet i “gratis for medlemmer”

Indlæser Begivenheder

Begivenheder for maj 2019

Begivenheder Search and Views Navigation

Begivenhed Views Navigation

Calendar of Begivenheder

Calendar of Begivenheder
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag

10:00-11:30 Yoga for ALLE V/Karin Blyt

14.00-16.00 Et liv uden inflammation

17.15-18.45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

16:00-17:30 Yin yoga v/Marianne Højer

17.45-19.15 *Aerobic v/Marianne Rydam

19.30-21.00 Energetisk Dans v/Elizabeth Mroz

8.30-10.00 Morgendans v/Selina

10.15-11.45 FOF Blid yoga/skåne yoga

15.15-16.15 Blid Yoga v/Troels Andersen

16.45-18.15 Buddhistisk meditation v/Allan Petersen

18.30-19.45 *Salsa begyndere

20:00-21:00 *Salsa øvet

10.00-11.30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

17.00-18.30 *FOF Yoga 1

19:00-22:00 Mød din indre elver v/Irene Nielsen

15:00-17:30 Fredagscafe: Karaokepigerne

10:00-13:00 *Markedsføring for begyndere 2: Ud med dit budskab v/Hanne Parvine

15:00-18:00 *Lydhealing Og Trommerejse v/Rose Bøtker

14:30-16:00 *Meditativ Lydrejse v/Thomas Nielsen og Lars Nielsen

16:30-20:00 *Kursus i Arketypisk Astrologi v/Eva Lykke

10:00-11:30 Yoga for ALLE V/Karin Blyt

17:15-18:45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

16:00-17:30 Yin yoga v/Marianne Højer

17.45-19.15 *Aerobic v/Marianne Rydam

19:30-22:00 Klarssynsdemonstration v/Christian Sejr

8.30-10.00 Morgendans v/Selina

15.15-16.15 Blid Yoga v/Troels Andersen

16.45-18.15 Buddhistisk meditation v/Allan Petersen

18.30-19.45 *Salsa begyndere

20:00-21:00 *Salsa øvet

17.00-18.30 *FOF Yoga 1

19:00-22:00 *Markedsføring for begyndere 3: Lav din markedsføringsplan v/Hanne Parvine

11.00-11.30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

15:00-17:30 Fredagscafe

10:30-14:00 AFLYST Sittings v/Christian Sejr

15:00-17:00 Klangmeditation v/Karin Blyt og Stig Jørgensen

18:00-21:00 Udviklingscirkel v/Venera

9:00-17:00 *Førstehjælpskursus

10:00-11:30 Yoga for ALLE V/Karin Blyt

17:15-18:45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

19:30-22:00 Trancedemonstration v/Christian Sejr

19.30-21.30 I mødelokalet: Fitline v/Susanne Hammadi

16:00-17:30 Yin yoga v/Marianne Højer

17.45-19.15 *Aerobic v/Marianne Rydam

19:30-21:00 AFLYST Energetisk Dans v/Elizabeth Mroz

15.15-16.15 Blid Yoga v/Troels Andersen

16.45-18.15 AFLYST Buddhistisk meditation v/Allan Petersen

18.30-19.45 *Salsa begyndere

20:00-21:00 *Salsa øvet

15.00-16:30 Hjertets Lys v/Hanne H. Pedersen

17.00-18.30 *FOF Yoga 1

11.00-12.30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

15:00-17:30 Fredagscafe

18

11:00-15:00 AFLYST *Et foredrag om at TURDE følge sit hjerte v/Makaya 

16:00-20:00 *Kursus i Arketypisk Astrologi v/Eva Lykke

10:00-11:30 Yoga for ALLE V/Karin Blyt

17:15-18:45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

16:00-17:30 Yin yoga v/Marianne Højer

17.45-19.15 *Aerobic v/Marianne Rydam

19:30-22:00 Mød Veganerpartiet i Hillerød – Fri entre! v/Lotte Thomsen

15.15-16.15 Blid Yoga v/Troels Andersen

16.45-18.15 Buddhistisk meditation v/Allan Petersen

18.30-19.45 *Salsa begyndere

20:00-21:00 *Salsa øvet

17.00-18.30 *FOF Yoga 1

19:00-20.30 Meditation i bevægelse v/Ann-Tove 

11.00-12.30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

15:00-17:30 Gratis Fredags Cafè Naturlig sundhed med doTERRAs æteriske olier

19:00-22:00 Cafe med minibehandlinger

9:00-17:00 Førstehjælp

11:00-13:00 *Wild edible plant walk v/Aleksandra

16:00-20:00 *Kursus i Arketypisk Astrologi v/Eva Lykke

10:00-11:30 Yoga for ALLE V/Karin Blyt

17:15-18:45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

19.30-21.30 Søvnløshed, Omsorg og Viden v/Sovepuden – Silent Embrace Pillow

16:00-17:30 Yin yoga v/Marianne Højer

17.45-19.15 *Aerobic v/Marianne Rydam

19:30-21:00 AFLYST Energetisk Dans v/Elizabeth Mroz

15.15-16.15 Blid Yoga v/Troels Andersen

16.45-18.15 Buddhistisk meditation v/Allan Petersen

18.30-19.45 *Salsa begyndere

20:00-21:00 *Salsa øvet

Konfirmation

11.00-12.30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

15:00-17:30 Gratis Åben Fredagscafe: Sjælesørger på Buddhistisk grundlag

10:00-14:00 Brænd igennem v/hanne Parvine

11:30 – 15:30 Selina Gudnes

16:00-20:00 *Kursus i Arketypisk Astrologi v/Eva Lykke

+ Eksporter begivenheder

Arrangementer markeret med en * er ikke inkluderet i “gratis for medlemmer”