Arrangementer markeret med en * er ikke inkluderet i “gratis for medlemmer”

Indlæser Begivenheder

Begivenheder for april 2019

Begivenheder Search and Views Navigation

Begivenhed Views Navigation

Calendar of Begivenheder

Calendar of Begivenheder
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag

10.00-11.30 Yoga for ALLE V/Karin Blyt

17.15-18.45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

16.00-17.30 Yin yoga v/Marianne Højer

17.45-19.15 *Aerobic v/Marianne Rydam

19.30-21:00 AFLYST Ernergetisk Dans v/Elizabeth Mroz

10.15-11.45 FOF Blid yoga/skåne yoga

15.15-16.15 Blid Yoga v/Troels Andersen

16.45-18.15 Buddhistisk meditation v/Allan Petersen

18.30-19.45 *Salsa begyndere

20-21 Salsa øvet*

10.00-11.30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

12.00-13.30 Mindfulnes v/Annelise Holm

15.00-16.45 Hjertets Lys v/Hanne Hvidberg Pedersen

17.00-18.30 *FOF Yoga 1

19.00-20.30 Meditation i bevægelse v/Ann-Tove

12.00-13.30 *Kursus i Qi Gong v/Annelise Holm

15.00-17.30 Gratis fredagscafe: Bliv glad og sund med kreativitet og kunst v/Gabriela Hørning

9-17 *Førstehjælpskursus

10.00-17.00 Christian Sejr

10.00-11.30 Yoga for ALLE V/Karin Blyt

17.15-18.45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

19.30-21.30 Intro planter og yoga v/Katrine Fjelding

9.30-11.30 SDS Grundtræning v/Stavroula G. Nielsen

16.00-17.30 Yin yoga v/Marianne Højer

17.45-19.15 *Aerobic v/Marianne Rydam

10.15-11.45 FOF Blid yoga/skåne yoga

15.15-16.15 Blid Yoga v/Troels Andersen

16.45-18.15 Buddhistisk meditation v/Allan Petersen

18.30-19.45 *Salsa begyndere

20-21 Salsa øvet*

10.00-11.30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

12.00-13.30 Mindfulnes v/Annelise Holm

15.00-16.45 Hjertets Lys v/Hanne Hvidberg Pedersen

17.00-18.30 *FOF Yoga 1

19.00-20.30 Meditation i bevægelse v/Ann-Tove

12.00-13.30 *Kursus i Qi Gong v/Annelise Holm

15.00-17.30 Fredagscafe: Mindfulnes v/Annelise Holm

18.00-21.00 *Beskeder fra Spirit Guider: Medium Francesca Federico, Australien

10.00-13.00 *Markedsføring for begyndere 1: Find din kundegruppe v/Hanne Parvine

15.00-17.00 *Klangmeditation v/Karin Blyt og Stig Jørgensen

14

10.00-11.30 Yoga for ALLE V/Karin Blyt

17.15-18.45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

19.30-22.00 *Nærdødsoplevelser – Rejser tilbage til tidligere liv v/Christian Sejr

9.30-11.30 SDS Grundtræning v/Stavroula G. Nielsen

16.00-17.30 Yin yoga v/Marianne Højer

17.45-19.15 *Aerobic v/Marianne Rydam

19.30-21.30 Kanalisering Øvedag

10.15-11.45 FOF Blid yoga/skåne yoga

18.30-19.45 *Salsa begyndere

20-21 *Salsa øvet

18
19
20

14:30-20:30 Karaokepigerne

22

9.30-11.30 *SDS Grundtræning v/Stavroula G. Nielsen

16.00-17.30 Yin yoga v/Marianne Højer

17.45-19.15 *Aerobic v/Marianne Rydam

19.30-21.30 Kontinentet Atlantis og dyrene 2 v/Irene Nielsen

10.15-11.45 FOF Blid yoga/skåne yoga

15.15-16.15 AFLYST Blid Yoga v/Troels Andersen

16.45-18.15 Buddhistisk meditation v/Allan Petersen

18.30-19.45 *Salsa begyndere

20:00-21:00 Salsa øvet*

10.00-11.30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

11:00-12:30 *Mindfulnes v/Annelise Holm

17.00-18.30 *FOF Yoga 1

19.00-20.30 Meditation i bevægelse v/Ann-Tove

12:00-13:30 *Kursus i Qi Gong v/Annelise Holm

15.00-17.30 Gratis fredagscafe: SDS Grundtræning v/Stavroula G. Nielsen

9:00-17:00 *Førstehjælpskursus

28

10:00-11:30 Yoga for ALLE V/Karin Blyt

14.00-16.00 Et liv uden inflammation

17.15-18.45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

16:00-17:30 Yin yoga v/Marianne Højer

17.45-19.15 *Aerobic v/Marianne Rydam

19.30-21.00 Energetisk Dans v/Elizabeth Mroz

8.30-10.00 Morgendans v/Selina

10.15-11.45 FOF Blid yoga/skåne yoga

15.15-16.15 Blid Yoga v/Troels Andersen

16.45-18.15 Buddhistisk meditation v/Allan Petersen

18.30-19.45 *Salsa begyndere

20:00-21:00 *Salsa øvet

10.00-11.30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

17.00-18.30 *FOF Yoga 1

19:00-22:00 Mød din indre elver v/Irene Nielsen

15:00-17:30 Fredagscafe: Karaokepigerne

10:00-13:00 *Markedsføring for begyndere 2: Ud med dit budskab v/Hanne Parvine

15:00-18:00 *Lydhealing Og Trommerejse v/Rose Bøtker

14:30-16:00 *Meditativ Lydrejse v/Thomas Nielsen og Lars Nielsen

16:30-20:00 *Kursus i Arketypisk Astrologi v/Eva Lykke

+ Eksporter begivenheder

Arrangementer markeret med en * er ikke inkluderet i “gratis for medlemmer”