Arrangementer markeret med en * er ikke inkluderet i “gratis for medlemmer”

Indlæser Begivenheder

Begivenheder for juni 2019

Begivenheder Search and Views Navigation

Begivenhed Views Navigation

Calendar of Begivenheder

Calendar of Begivenheder
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag

10:00-11:30 Yoga for ALLE V/Karin Blyt

17:15-18:45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

19.30-21.30 Søvnløshed, Omsorg og Viden v/Sovepuden – Silent Embrace Pillow

16:00-17:30 Yin yoga v/Marianne Højer

17.45-19.15 *Aerobic v/Marianne Rydam

19:30-21:00 AFLYST Energetisk Dans v/Elizabeth Mroz

15.15-16.15 Blid Yoga v/Troels Andersen

16.45-18.15 Buddhistisk meditation v/Allan Petersen

18.30-19.45 *Salsa begyndere

20:00-21:00 *Salsa øvet

Konfirmation

11.00-12.30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

15:00-17:30 Gratis Åben Fredagscafe: Sjælesørger på Buddhistisk grundlag

10:00-14:00 Brænd igennem v/hanne Parvine

11:30 – 15:30 Selina Gudnes

16:00-20:00 *Kursus i Arketypisk Astrologi v/Eva Lykke

10:00-11:30 Yoga for ALLE V/Karin Blyt

17:15-18:45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

19:15-21:45 Brænd igennem v/hanne Parvine

16:00-17:30 Yin yoga v/Marianne Højer

17.45-19.15 *Aerobic v/Marianne Rydam

15.15-16.15 Blid Yoga v/Troels Andersen

16.45-18.15 Buddhistisk meditation v/Allan Petersen

18.30-19.45 *Salsa begyndere

17.00-18.30 *FOF Yoga 1

19:00 – 21:30 Rejse tilbage i tiden i tidligere liv v/Chr. Sejr

11.00-12.30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

15:00 – 17:30 Fredagscafe v/Elizabeth Mroz

10:00-14:00 Brænd igennem v/hanne Parvine

9:00-17:00 *Førstehjælpskursus

10:00-11:30 Yoga for ALLE V/Karin Blyt

17:15-18:45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

16:00-17:30 Yin yoga v/Marianne Højer

17.45-19.15 *Aerobic v/Marianne Rydam

15.15-16.15 Blid Yoga v/Troels Andersen

16.45-18.15 Buddhistisk meditation v/Allan Petersen

18.30-19.45 *Salsa begyndere

15:00-16:30 Hjertets lys v/Hanne H.Pedersen

17.00-18.30 *FOF Yoga 1

19:00 – 22:00 Hanne Parvine

11.00-12.30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

15:00 – 17:30 Fredagscafe Bach og TFT v/Annelise Holm

10:00 – 16:00 Christian Sejr

11.00-15.00 *Brug din krop som pendul v/Marianne Krogh Larsen

16:00-20:00 *Kursus i Arketypisk Astrologi v/Eva Lykke

10:00-11:30 Yoga for ALLE V/Karin Blyt

17:15-18:45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

19:15-21:45 Annelise Holm

16:00-17:30 Yin yoga v/Marianne Højer

17.45-19.15 *Aerobic v/Marianne Rydam

15.15-16.15 Blid Yoga v/Troels Andersen

16.45-18.15 Buddhistisk meditation v/Allan Petersen

18.30-19.45 *Salsa begyndere

17.00-18.30 *FOF Yoga 1

11.00-12.30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

15:00 – 17:30 Fredagscafe Nicolai

19:00 – 22:00 Cafe med minibehandlinger

9:00-17:00 *Førstehjælpskursus

23

10:00-11:30 Yoga for ALLE V/Karin Blyt

17:15-18:45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

16:00-17:30 Yin yoga v/Marianne Højer

17.45-19.15 *Aerobic v/Marianne Rydam

15.15-16.15 Blid Yoga v/Troels Andersen

16.45-18.15 Buddhistisk meditation v/Allan Petersen

18.30-19.45 *Salsa begyndere

17.00-18.30 *FOF Yoga 1

11.00-12.30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

15:00 – 17:30 Fredagscafe

18:00-22:00 Sommerafslutning

11.00-15.00 *Brug din krop som pendul v/Marianne Krogh Larsen

16:00-20:00 *Kursus i Arketypisk Astrologi v/Eva Lykke

+ Eksporter begivenheder

Arrangementer markeret med en * er ikke inkluderet i “gratis for medlemmer”