Arrangementer markeret med en * er ikke inkluderet i “gratis for medlemmer”

Indlæser Begivenheder

Begivenheder for januar 2020

Begivenheder Search and Views Navigation

Begivenhed Views Navigation

Calendar of Begivenheder

Calendar of Begivenheder
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
30
31
1
2
3
4
5

10:00-11:30 Yoga for ALLE V/Karin Blyt

17:15-18:45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

16:00-17:30 Yin yoga v/Marianne Højer

17:45-19:15 *Aerobic v/Marianne Rydam

19:30-21:30 Body SDS

10:00-11:30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

15:15-16:15 Blid Yoga v/Troels Andersen

18:30-19:45 *Salsa begyndere

20:00-21:00 *Salsa øvet

16:00-20:00 *Reiki I v/Claudia

16:00-18:30 Fredagscafé v/Henriette Panteli

10:00-18:00 Clairvoyant medie uddannelse v/Claudia Munch

10:00-18:00 Clairvoyant medie uddannelse v/Claudia Munch

10:00-11:30 Yoga for ALLE V/Karin Blyt

17:15-18:45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

12:30-14:30 Intuitiv bevægelse v/Marianne K. Larsen

19:00-21:00 Generalforsamling CML

16:00-17:30 Yin yoga v/Marianne Højer

17:45-19:15 *Aerobic v/Marianne Rydam

19:30-21:30 Body SDS

10:00-11:30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

15:15-16:15 Blid Yoga v/Troels Andersen

18:30-19:45 *Salsa begyndere

20:00-21:00 *Salsa øvet

15:00-16:30 Hjertets Lys v/Hanne H. Pedersen

17:00-18:00 Yoga Klang

18:30-20:30 Tango

15:00-17:30 Fredagscafé: “Vedisk astrologi” v/Nicolay Zederlin

10:00-14:00 Kursus v/Hanne Parvine

15:00-17:00 Klang Stig og Karin

10:00-14:00 Penge Workshop v/Hanne Parvine og Anette

10:00-11:30 Yoga for ALLE V/Karin Blyt

17:15-18:45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

15:00-17:00 Kursus Mindfulness

16:00-17:30 Yin yoga v/Marianne Højer

17:45-19:15 *Aerobic v/Marianne Rydam

19:30-21:30 Body SDS

10:00-11:30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

15:15-16:15 Blid Yoga v/Troels Andersen

18:30-19:45 *Salsa begyndere

20:00-21:00 *Salsa øvet

18:30-20:30 *5Rytmer dans v/Brian Kjøller

15:00-16:30 Hjertets Lys v/Hanne H. Pedersen

17:00-18:00 Yoga Klang

15:00-17:30 Fredagscafé

17:00-21:00 Art of Living v/Pia Maria

10:00-15:00 Art of Living v/Pia Maria

10:00-15:00 Art of Living v/Pia Maria

10:00-11:30 Yoga for ALLE V/Karin Blyt

17:15-18:45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

19:00-22:00 Art of Living v/Pia Maria

12:30-14:30 Intuitiv bevægelse v/Marianne K. Larsen

15:00-17:00 Kursus Mindfulness

16:00-17:30 Yin yoga v/Marianne Højer

17:45-19:15 *Aerobic v/Marianne Rydam

19:00-22:00 Art of Living v/Pia Maria

10:00-11:30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

15:15-16:15 Blid Yoga v/Troels Andersen

18:30-19:45 *Salsa begyndere

20:00-21:00 *Salsa øvet

15:00-16:30 Hjertets Lys v/Hanne H. Pedersen

17:00-18:00 Yoga Klang

18:30-20:30 Tango

15:00-17:30 Fredagscafé v/Dorte Hansen

19:30-21:30 Body SDS

14:30-17:00 Buddhisme helt fra bunden af v/Allan Petersen

2
+ Eksporter begivenheder

Arrangementer markeret med en * er ikke inkluderet i “gratis for medlemmer”