Arrangementer markeret med en * er ikke inkluderet i “gratis for medlemmer”

Indlæser Begivenheder

Begivenheder for februar 2020

Begivenheder Search and Views Navigation

Begivenhed Views Navigation

Calendar of Begivenheder

Calendar of Begivenheder
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag

10:00-11:30 Yoga for ALLE V/Karin Blyt

17:15-18:45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

12:15-14:45 Intuitiv bevægelse v/Marianne K. Larsen

15:00-17:00 *Kursus i Mindfulness v/Hanne Parvine

16:00-17:30 Yin yoga v/Marianne Højer

17:45-19:15 *Aerobic v/Marianne Rydam

10:00-11:30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

15:15-16:15 Blid Yoga v/Troels Andersen

18:30-19:45 *Salsa begyndere

20:00-21:00 *Salsa øvet

15:00-16:30 Hjertets Lys v/Hanne H. Pedersen

18:30-20:30 *Tango practica v/Kaj Kammer

17:00-18:00 Hatha-yoga v/Marianne

16:00-18:00 Åben og gratis Fredagscafe om klimaet v/Dorte Hansen

14:30-17:00 Buddhisme helt fra bunden af v/Allan Petersen

10:00-12:00 *BODY-SDStræning, slipper stress/korrigere ubalancer v/Stavroula G. Nielsen

10:00-14:00 *Rune Tydning Kursus V/ Jeannette Forup & Lilli Isabell Jørgensen

15:30-17:30 Meditativ og musisk lydrejse v/Lars Nielsen og Thomas Nielsen

10:00-11:30 Yoga for ALLE V/Karin Blyt

15:00-17:00 *Kursus Mindfulness v/Hanne Parvine

17:15-18:45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

19:00-21:00 Dans Og nærvær v/Karin Mortensen

10:00-11:30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

16:00-17:30 Yin Yoga v/Marianne Højer

17:45-19:15 *Aerobic v/Marianne Rydam

19:30-21:30 *BODY-SDStræning, slipper stress/korrigere ubalancer v/Stavroula G. Nielsen

15:15-16:15 Blid Yoga v/Troels Andersen

18:30-19:45 *Salsa for begyndere

20:00-21:00 *Salsa for Øvede

13:00-15:30 Gratis astrologikursus for begyndere v/Pia Elm

16:00-20:00 *Reiki healing ~ Uddannelses modul 1 v/Claudia

16:00-18:00 Fredagscafé v/Marianne K. Larsen

18:30-20:30 Mad og meditation v/Nicolay Zederlin

8

15:00-17:00 Klang Stig og Karin

12:15-14:45 Blid og intuitiv bevægelse v/Marianne K. Larsen

19:30-21:30 carsten islington

10:00-11:30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

16:00-17:30 Yin Yoga v/Marianne Højer

17:45-19:15 *Aerobic v/Marianne Rydam

19:30-21:30 *BODY-SDStræning, slipper stress/korrigere ubalancer v/Stavroula G. Nielsen

15:15-16:15 Blid Yoga v/Troels Andersen

18:30-19:45 *Salsa for begyndere

20:00-21:00 *Salsa for Øvede

17:00-18:00 Hatha-yoga v/Marianne

18:30-20:30 *5Rytmer dans v/Brian Kjøller

16:00-18:00 Fredagscafé v/Anette Stentoft

18:00-22:00 *Vegansk madklub og dejlig blues-musik v/Eva Lykke

10:00-12:00 Body SDS v/Stavroula

10:00-13:00 Numerologi v/Søster Christensen

14:00-16:00 Body SDS v/Stavroula

10:00-11:30 Yoga for ALLE V/Karin Blyt

15:00-17:00 *Kursus Mindfulness v/Hanne Parvine

17:15-18:45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

19:00-21:00 Dans Og nærvær v/Karin Mortensen

10:00-11:30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

16:00-17:30 Yin Yoga v/Marianne Højer

17:45-19:15 *Aerobic v/Marianne Rydam

19:30-21:30 *BODY-SDStræning, slipper stress/korrigere ubalancer v/Stavroula G. Nielsen

15:15-16:15 Blid Yoga v/Troels Andersen

18:30-19:45 *Salsa for begyndere

20:00-21:00 *Salsa for Øvede

14:00-16:30 Gratis astrologikursus for begyndere v/Pia Elm

17:00-18:00 Hatha-yoga v/Marianne

18:30-20:30 *5Rytmer dans v/Brian Kjøller

16:00-18:00 Fredagscafé – Miljøgruppen, Ferieformer

11:00-15:00 Workshop v/Skye

23

10:00-11:30 Yoga for ALLE V/Karin Blyt

12:15-14:45 Blid og intuitiv bevægelse v/Marianne K. Larsen

15:00-17:00 *Kursus Mindfulness v/Hanne Parvine

17:15-18:45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

10:00-11:30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

16:00-17:30 Yin Yoga v/Marianne Højer

17:45-19:15 *Aerobic v/Marianne Rydam

19:30-21:30 *BODY-SDStræning, slipper stress/korrigere ubalancer v/Stavroula G. Nielsen

15:15-16:15 Blid Yoga v/Troels Andersen

18:30-19:45 *Salsa for begyndere

20:00-21:00 *Salsa for Øvede

17:00-18:00 Hatha-yoga v/Marianne

18:30-20:30 *Tango practica v/Kaj Kammer

16:00-18:00 Fredagscafé

19.00-21.30 Cafeaften med mini behandlinger

15:00-16:00 GruppeHealing v/Susanne Hammadi

17:00-21:00 Kursus i Pendulering v/Ramona Hoeing

1
+ Eksporter begivenheder

Arrangementer markeret med en * er ikke inkluderet i “gratis for medlemmer”