Arrangementer markeret med en * er ikke inkluderet i “gratis for medlemmer”

Indlæser Begivenheder

Begivenheder for marts 2020

Begivenheder Search and Views Navigation

Begivenhed Views Navigation

Kalender af Begivenheder

Kalender af Begivenheder
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag

10:00-11:30 Yoga for ALLE V/Karin Blyt

12:15-14:45 Blid og intuitiv bevægelse v/Marianne K. Larsen

15:00-17:00 *Kursus Mindfulness v/Hanne Parvine

17:15-18:45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

19:00-21:00 Foredrag: “Det er bare at tage sig sammen” v/Katrine Gisiger

10:00-11:30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

16:00-17:30 AFLYST Yin Yoga v/Marianne Højer

17:45-19:15 *Aerobic v/Marianne Rydam

19:30-21:30 *BODY-SDStræning, slipper stress/korrigere ubalancer v/Stavroula G. Nielsen

15:15-16:15 Blid Yoga v/Troels Andersen

18:30-19:45 *Salsa for begyndere

20:00-21:00 *Salsa for Øvede

11:30-14:30 Karaoke pigerne

17:00-18:00 AFLYST Hatha-yoga v/Marianne

19:00-21:00 *Tango practica v/Kaj Kammer

16:00-18:00 Åben Fredagscafé: Kast lys på skyggerne v/Cecilie Mandel

19.00-21.30 Cafeaften med mini behandlinger

17:00-21:00 *Pendul Kursus v/Ramona Hoeing

10:00-14:00 *Rune Tydning Kursus V/ Jeannette Forup & Lilli Isabell Jørgensen

14:30-17:00 Buddhistisk meditationsseminar, siddende og gående v/Allan Petersen

10:00-11:30 Yoga og klang for alle v/Karin Blyt

15:00-17:00 *Kursus Mindfulness v/Hanne Parvine

17:15-18:45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

19:00-21:00 Dans v/Karin og Chamilla

10:00-11:30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

16:00-17:30 AFLYST Yin Yoga v/Marianne Højer

19:30-21:30 *BODY-SDStræning, slipper stress/korrigere ubalancer v/Stavroula G. Nielsen

15:15-16:15 Blid Yoga v/Troels Andersen

18:30-19:45 *Salsa for begyndere

20:00-21:00 *Salsa for Øvede

14:00-16:30 Gratis astrologikursus for begyndere v/Pia Elm

17:00-18:00 Hatha-yoga v/Marianne

18:30-20:30 *5Rytmer dans v/Brian Kjøller

16:00-18:00 Fredagscafé Melzichedek ceremoni v/Irene Nielsen

7

10:00-14:00 FRA AV til AUM v/Gitte

15:00-19:00 *Mindful maleri og modellering i ler v/Gabriella Hørning

10:00-11:30 Yoga og klang for alle v/Karin Blyt

12:15-14:45 Blid og intuitiv bevægelse v/Marianne K. Larsen

17:15-18:45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

19:15-21:15 Medlemsmøde

10:00-11:30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

16:00-17:30 Yin Yoga v/Marianne Højer

17:45-19:15 *Aerobic v/Marianne Rydam

19:30-21:30 *BODY-SDStræning, slipper stress/korrigere ubalancer v/Stavroula G. Nielsen

15:15-16:15 Blid Yoga v/Troels Andersen

18:30-19:45 *Salsa for begyndere

18:30-19:45 *Salsa for begyndere

20:00-21:00 *Salsa for Øvede

17:00-18:00 Hatha-yoga v/Marianne

19:00-21:00 *Tango practica v/Kaj Kammer

16:00-18:00 Fredagscafé: “Skru ned for tempoet og op for livet” v/Tina Sander

19:00-20:30 *Klarsyn – helt anderledes v/Stephanie Bergquist

10:00-14:00 *Vegansk og glutenfri madlavning v/Venera Maxudova

17:00-21:00 Kursus i Pendulering v/Ramona Hoeing

10:00-16:00 *Biodanza v/Flavio Bofetti

10:00-11:30 Yoga og klang for alle v/Karin Blyt

17:15-18:45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

19:00-21:00 Dans v/Karin og Chamilla

10:00-11:30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

16:00-17:30 Yin Yoga v/Marianne Højer

17:45-19:15 *Aerobic v/Marianne Rydam

19:30-21:30 *BODY-SDStræning, slipper stress/korrigere ubalancer v/Stavroula G. Nielsen

15:15-16:15 Blid Yoga v/Troels Andersen

18:30-19:45 *Salsa for begyndere

20:00-21:00 *Salsa for Øvede

14:00-16:30 Gratis astrologikursus for begyndere v/Pia Elm

17:00-18:00 Hatha-yoga v/Marianne

18:30-20:30 *5Rytmer dans v/Brian Kjøller

16:00-18:00 Fredagscafé – Miljøgruppen, danske æbler

19.00-21.30 Cafeaften med mini behandlinger

21

10:00-14:00 *Fortabt og fundet igen-kursus over 5 gange v/Henriette Panteli Carstens

15:30-16:30 *Klangmeditationen v/Stig og Karin

10:00-11:30 Yoga og klang for alle v/Karin Blyt

12:15-14:45 Blid og intuitiv bevægelse v/Marianne K. Larsen

17:15-18:45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

10:00-11:30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

16:00-17:30 Yin Yoga v/Marianne Højer

17:45-19:15 *Aerobic v/Marianne Rydam

19:30-21:30 *BODY-SDStræning, slipper stress/korrigere ubalancer v/Stavroula G. Nielsen

15:15-16:15 Blid Yoga v/Troels Andersen

18:30-19:45 *Salsa for begyndere

20:00-21:00 *Salsa for Øvede

17:00-18:00 Hatha-yoga v/Marianne

19:00-21:00 *Tango practica v/Kaj Kammer

16:00-18:00 Fredagscafé v/Tina Barsø

*Reiki healing ~ Uddannelses modul 2 v/Claudia Munch

*Reiki healing ~ Uddannelses modul 2 v/Claudia Munch

10:00-11:30 Yoga og klang for alle v/Karin Blyt

17:15-18:45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

10:00-11:30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

16:00-17:30 Yin Yoga v/Marianne Højer

17:45-19:15 *Aerobic v/Marianne Rydam

19:30-21:30 *BODY-SDStræning, slipper stress/korrigere ubalancer v/Stavroula G. Nielsen

1
2
3
4
5
+ Eksporter begivenheder

Arrangementer markeret med en * er ikke inkluderet i “gratis for medlemmer”