Arrangementer markeret med en * er ikke inkluderet i “gratis for medlemmer”

Indlæser Begivenheder

Begivenheder for november 2020

Begivenheder Search and Views Navigation

Begivenhed Views Navigation

Kalender af Begivenheder

Kalender af Begivenheder
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag

10:00-11:30 Yoga og klang for alle v/Karin Blyt

16:00-17:00 *Eurytmi – healende bevægelser v/Illanni Jensen

17:30-18:45 Blid yoga v/Troels Rimi Andersen

10:00-11:30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

17:00-18:00 Yoga for unge v/Lærke

14:00-16:30 *Astrologi for begyndere v/Pia Elm

18:30-20:30 5Rhythms Danse i Hillerød v/Brian Kjøller

10:00-13:00 Stress v/Camilla

16:00-18:00 Fredagscafé: Viden om opbygning af energi v/Venera Maxudova

18:00-21:30 Drop in cafe for medlemmer

Clairvoyance v/Claudia Munch

Clairvoyance v/Claudia Munch

10:00-11:30 Yoga og klang for alle v/Karin Blyt

16:00-17:00 *Eurytmi – healende bevægelser v/Illanni Jensen

17:30-18:45 Blid yoga v/Troels Rimi Andersen

10:00-11:30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

17:00-18:00 Yoga for unge v/Lærke

10:00-13:00 Stress v/Camilla

18:30-20:00 Kunstgruppen v/Freja

16:00-18:00 Fredagscafé: Kontrol dramaer v/Hanne Parvine

10:00-12:00 Besøg hos Hillerød Klima- og Miljøpark v/Miljøgruppen

8

10:00-11:30 Yoga og klang for alle v/Karin Blyt

16:00-17:00 *Eurytmi – healende bevægelser v/Illanni Jensen

17:30-18:45 Blid yoga v/Troels Rimi Andersen

19:00-21:30 Melchizedek ceremoni

10:00-11:30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

19:30-21:30 Medlemshygge

17:00-18:00 Yoga for unge v/Lærke

14:00-16:30 *Astrologi for begyndere v/Pia Elm

18:30-20:30 5Rhythms Danse i Hillerød v/Brian Kjøller

16:00-18:00 Fredagscafé

09:00-15:00 Sådan finder du din vej i Livet v/Hanne Parvine

10:00-15:00 Fundet igen og hva´så? v/Henriette Panteli

10:00-11:30 Yoga og klang for alle v/Karin Blyt

16:00-17:00 *Eurytmi – healende bevægelser v/Illanni Jensen

17:30-18:45 Blid yoga v/Troels Rimi Andersen

10:00-11:30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

17:00-18:00 Yoga for unge v/Lærke

19:00-21:00 Sparringsaften for behandlere

19

16:00-18:00 Fredagscafé: Inspiration til miljøvenlig jul v/Miljøgruppen

10:00-15:00 Fundet igen og hva´så? v/Henriette Panteli

15:30-16:30 *Klangmeditationen v/Stig og Karin

09:00-13:00 Træning af rytterkroppen v/Sarah

19.00-21.00 Buddhistisk meditation v/Allan Petersen

10:00-11:30 Yoga og klang for alle v/Karin Blyt

16:00-17:00 *Eurytmi – healende bevægelser v/Illanni Jensen

17:30-18:45 Blid yoga v/Troels Rimi Andersen

10:00-11:30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

17:00-18:00 Yoga for unge v/Lærke

14:00-16:30 *Astrologi for begyndere v/Pia Elm

10:00-13:00 Stress v/Camilla

18:30-20:30 5Rhythms Danse i Hillerød v/Brian Kjøller

16:00-18:00 Fredagscafé

28

10:00-15:00 Fundet igen og hva´så? v/Henriette Panteli

10:00-11:30 Yoga og klang for alle v/Karin Blyt

16:00-17:00 *Eurytmi – healende bevægelser v/Illanni Jensen

17:30-18:45 Blid yoga v/Troels Rimi Andersen

1
2
3
4
5
6
+ Eksporter begivenheder

Arrangementer markeret med en * er ikke inkluderet i “gratis for medlemmer”