Arrangementer markeret med en * er ikke inkluderet i “gratis for medlemmer”

Indlæser Begivenheder

Begivenheder for marts 2019

Begivenheder Search and Views Navigation

Begivenhed Views Navigation

Calendar of Begivenheder

Calendar of Begivenheder
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag

10-11.30 Yoga for ALLE V/Karin Blyt

15.00-17.00 Et liv uden inflammation v/Helle Kofoed og Helle Malling Beck

17.15-18.45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

19:15-21:45 En aften i det indre og ydre skønheds tegn v/Makaya Larsen

16.00-17.30 AFLYST Yin yoga v/Marianne Højer

17.45-19.15 *Aerobic v/Marianne Rydam

19.30-21 Energetisk Dans v/Elizabeth Mroz

10.15-11.45 FOF Blid yoga/skåne yoga

15.15-16.15 Blid Yoga v/Troels Andersen

16.45-18.15 Buddhistisk meditation v/Allan Petersen

18.30-19.45 *Salsa begyndere

20-21 Salsa øvet*

10.00-11.30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

15.00-16.30 Hjertets Lys v/Hanne Hvidberg Pedersen

17.00-18.30 *FOF Yoga 1

19.00-21.30 *Mental sundhed i krop & sind v/Tulle Hyllested

15.00-17.30 Fredagscafe

2

12.00-14.00 Et liv uden inflammation infomøde om olier

10-11.30 Yoga for ALLE V/Karin Blyt

17.15-18.45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

19.15-21.15 *Mentale værktøjer til sundere vaner v/Katrine Gisieger

16.00-17.30 AFLYST Yin yoga v/Marianne Højer

17.45-19.15 *Aerobic v/Marianne Rydam

10.15-11.45 FOF Blid yoga/skåne yoga

15.15-16.15 Blid Yoga v/Troels Andersen

16.45-18.15 Buddhistisk meditation v/Allan Petersen

18.30-19.45 *Salsa begyndere

20-21 Salsa øvet*

10.00-11.30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

15.00-16.30 Hjertets Lys v/Hanne H. Pedersen

17.00-18.30 *FOF Yoga 1

19.00-20.30 Meditation i bevægelse v/Ann-Tove

15.00-17.30 Fredagscafe: Fremtiden er feminin

17.45-20.00 AFLYST *Conscious Circle, Meditation, connection og sharing v/Kim Bergensol

9-17 *Førstehjælpskursus

10.00-14.00 *Holistisk Massage for Par v/Bettina Bisgaard

11.00-13.00 Et liv uden inflammation infomøde om olier

15.30-17.00 Klangmeditation og klangbad v/Nordlyd

10.00-11.30 Yoga for ALLE V/Karin Blyt

12.00-16.00 *Vegansk Madklub

17.15-18.45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

19.30-21.00 Indkaldelse til Generalforsamling i Foreningen Go Together – Center for Mindful Living

16.00-17.30 Yin yoga v/Marianne Højer

17.45-19.15 *Aerobic v/Marianne Rydam

19.30-21.00 Kanalisering øvedag

10.15-11.45 FOF Blid yoga/skåne yoga

15.15-16.15 Blid Yoga v/Troels Andersen

16.45-18.15 Buddhistisk meditation v/Allan Petersen

18.30-19.45 *Salsa begyndere

20-21 Salsa øvet*

10.00-11.30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

15.00-16.45 Hjertets Lys v/Hanne Hvidberg Pedersen

17.00-18.30 *FOF Yoga 1

19.00-20.30 Meditation i bevægelse v/Ann-Tove

15.00-17.30 *Fredagscafe: Shake me to wake me! v/Venera Maxudova

10.00-16.00 AFLYST *Lær selvhypnose og skab forandringer i dit liv v/Tulle Hyllested

10.00-15.00 *Workshop: Lav dit eget visionboard v/ Hanne Parvine

10.00-11.30 Yoga for ALLE V/Karin Blyt

17.15-18.45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

16.00-17.30 Yin yoga v/Marianne Højer

17.45-19.15 *Aerobic v/Marianne Rydam

19.30-21.00 *Energetisk Dans v/Elizabeth Mroz

10.15-11.45 FOF Blid yoga/skåne yoga

15.15-16.15 AFLYST Blid Yoga v/Troels Andersen

16.45-18.15 Buddhistisk meditation v/Allan Petersen

18.30-19.45 *Salsa begyndere

20-21 Salsa øvet*

10.00-11.30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

15.00-16.45 Hjertets Lys v/Hanne Hvidberg Pedersen

17.00-18.30 *FOF Yoga 1

19.00-20.30 Meditation i bevægelse v/Ann-Tove

15.00-17.30 Fredagscafe: “Det hele menneske” vHellena Rosali

19.00-22:00 Cafe med minibehandlinger

12.00-14.00 *Klangmeditation v/Karin Blyt og Stig Jørgensen

15.00-17.30 Miniworkshop Clairvoyance v/Claudia Munch

9-17 *Førstehjælpskursus

10.00-11.30 Yoga for ALLE V/Karin Blyt

12.00-16.00 *Vegansk Madklub

17.15-18.45 Yoga og meditation v/Troels Rimi Andersen

16.00-17.30 Yin yoga v/Marianne Højer

17.45-19.15 *Aerobic v/Marianne Rydam

19.30-22.00 Kontinentet Atlantis og Samfundet 1 v/Irene Nielsen

10.15-11.45 FOF Blid yoga/skåne yoga

15.15-16.15 Blid Yoga v/Troels Andersen

16.45-18.15 Buddhistisk meditation v/Allan Petersen

18.30-19.45 *Salsa begyndere

20-21 Salsa øvet*

10.00-11.30 Holistisk fitness v/Venera Maxudova

17.00-18.30 *FOF Yoga 1

19.00-21.30 *Klarsynsdemonstration ved Christian Sejr: I samtale med ånderne

15.00-18.00 Silva Intuition

15.00-18.00 Silva Intuition

11.00-14.00 2-års fødselsdag

+ Eksporter begivenheder

Arrangementer markeret med en * er ikke inkluderet i “gratis for medlemmer”